Konec sezóny 2016/2017

23.05.2017

Naši milí diváci a příznivci našeho divadla, děkujeme Vám za přízeň, kterou jste nám věnovali v divadelní sezóně 2016 -2017. 

Pro náš soubor to byla sezóna náročná, uvedli jsme v ní premiéru Příběhu z vánočního nebe a účinkovali jsme i v období adventu, což byla pro nás novinka. Dosud jsme kalendářní rok ukončovali Mikulášskými nadílkami. Náročné to bylo především organizačně, neboť řada našich členek účinkuje v kapelách, orchestrech, případně vedou dětské kolektivy, které také v rámci adventu hojně účinkují. Ale kde je vůle, tam je i cesta a tak se vše zdárně zvládlo.  Náš soubor neúčinkuje jen v Rakovníku, a tak nás opakovaně viděli diváci v Chomutově, vystoupili jsme v Praze, Unhošti, Kněževsi, Lubné, Lišanech, Velkých Přílepech, Velvarech a možná i ještě jinde.  

A co nás čeká v nové divadelní sezóně? Už teď Vás srdečně zveme na 16. září 2017, na Husovo náměstí, kde od 15.00 hod proběhne Slavnostní odpoledne s loutkami, a nejen s nimi. Podrobný program včas zveřejníme na našich stránkách. Už teď ale můžeme slíbit účast paní Veroniky Khek Kubařové a pan Matouše Rumla. Jaké role si, spolu s námi zahrají, to si zatím necháme jako překvapení. A těšit se můžete i na další profesionály, kteří spolu s námi vystoupí.

To, že končíme sezónu v našem divadle 13. května 2017 však neznamená, že se s námi nemůžete až do září setkat. Během června a prázdnin budeme vystupovat na různých akcích v Rakovníku i v okolí a o všech Vás budeme včas informovat na našich stránkách.  

Máme rozpracovánu pohádku Kašpárek a čerti, kterou uvedeme na začátku nové sezóny, začínáme pracovat na pohádce Kocour v botách a protože nás naše práce baví, tak se jistě dostaví další nápady. A máme i starší pohádky, které stojí za to obnovit a znovu je předvést na jevišti.

Naši milí, přejeme Vám krásné, pohodové prožití letních měsíců a těšíme se na setkání s Vámi 16. září na našem Slavnostním odpoledni s loutkami, nebo i dříve, na některém z našich zájezdových představení.

                                                                                                                             Tomáš Kapsa, principál