Plány do nové sezóny 2017/2018

10.07.2017

Vážení diváci, divadelníci sice mají prázdniny, ale i tak přípravy na novou sezónu nás nenechají příliš zahálet. Už delší dobu se připravujeme na velkou oslavu kulatých sedmdesátých narozenin, kdy chceme uspřádat velký a pestrý program, který se odehraje v sobotu 16. 9. 2017 od 15.hodin na postaveném pódiu na náměstí před rakovnickou radnicí. K této oslavě jsme pozvali i několik hostů a to nejen z loutkářského oboru. 

Po této náročné akci se pustíme do úprav pohádky "Kašpárek a čerti" a předpokládáme že na podzim (možná už v říjnu) proběhne její obnovená premiéra. 

Nebude chybět ani oprašování pohádek z našeho repertoáru jednak pro sobotní představení v rakovnickém loutkovém divadle a pochopitelně i divadelní zájezdy do různých koutů ČR. Určitě oprášíme i "Příběh z vánočního nebe" pro období adventu a vánoc. 

Po novém roce máme v plánu krom oprašování a hraní dalších pohádek také nastudovat pohádku novou, a to "Kocoura v botách". Podle náročnosti a toho, jak se bude zkoušení vyvíjet, by premiéra mohla proběhnout koncem jara 2018 nebo na podzim po dalších letních prázdninách.

Není ovšem vyloučeno, že v průběhu nové sezony nespestří náš repertoár i jiná pohádka, o které zatím nevíme:-)