Vánoce 2019 a Nový rok

04.12.2019

Vážení diváci a příznivci našeho divadla. Mikulášskou nadílkou 5. 12. ukončíme letošní hraní na naší scéně a vidět nás budete moci na adventních akcích, uvedených v kapitole PROGRAM. Znovu Vás v našem divadle uvítáme v polovině ledna 2020, kdy už budete odpočinutí od laviny televizních pohádek. 

Rozhodně ale nebudeme po Mikuláši odpočívat. Hned v pondělí 9. 12. k nám nastoupí stavební firma a začne oprava podlahy v zákulisí. Nás pak čeká úklid a přesuny v zázemí divadla, neboť s rostoucí výpravností našich představení se úměrně zmenšuje úložný prostor a my musíme vymyslet a zrealizovat nový přehledný systém ukládání všeho, co pro jednotlivá představení potřebujeme.  Další činností je vyúčtování dotací, uzavření účetnictví za uplynulý rok a příprava na loutkářskou celostátní přehlídku Letnice Rakovník 2020. 

Vám, naši milí, přejeme poklidné rozjímání v adventní době, krásné prožití Vánočních svátků a v roce 2020 pevné zdraví, potřebnou dávku štěstí, pohodu a hodně chuti na návštěvu našeho divadla!