Představení na domácí scéně LS Rakovník 2020


VÁŽENÍ DIVÁCI, AŽ DO ODVOLÁNÍ RUŠÍME VŠECHNA PŘEDSTAVENÍ NA DOMÁCÍ SCÉNĚ, I NAŠE ÚČINKOVÁNÍ NA ODLOŽENÝCH PŘEHLÍDKÁCH. SLEDUJTE, PROSÍM, NAŠE STRÁNKY, KDE BUDEME ZVEŘEJŇOVAT AKTUÁLNÍ INFORMACE.  


Vážení diváci, po zralé úvaze rušíme letošní loutkářskou přehlídku Letnice Rakovník 2020. Vede nás k tomu současná nejistá situace, kdy do poslední chvíle nevíme, zda budou moci oslovené soubory dorazit. Pro ně musí být zajištěno ubytování a i pro ubytovatele je nepříjemné, když se rezervace míst ruší na poslední chvíli. Nikdo netušíme, zda nedojde k omezení počtu diváků, či ke zrušení hromadných akcí obecně. Všichni doufáme, že se do jara situace zlepší natolik, abychom mohli přehlídku uspořádat koncem dubna 2021.  Děkujeme za pochopení.

Sledujte, prosím, naše internetové stránky na adrese www.loutkarirakovnik.cz, kde budeme uvádět aktuální informace k začínající divadelní sezóně 2020 – 2021./O programu se můžete dozvědět i na FB, 

pod Loutkáři Rakovník, 

profil s obrázkem tříhlavého draka/


Zájezdová představení  2020                        


září 2020

V současné době není v plánu žádné zájezdové představení, ale tato situace se může každým dnem změnit, proto sledujte naše stránky!

Změna představení vyhrazena - jsme závislí na organizátorech akcí.

Naše zájezdová představení si můžete objednat 

na telefonních číslech a e-mailech, 

které naleznete v sekci "Kontakty"


Následující část je informativní, určená pro soubor LS Rakovník

Vzhledem k situaci, díky kterým se zrušila představení se ruší i některé zkoušky. Prozatím budou probíhat zkoušky pouze na připravovanou premiéru "Jak si hrála koťata".

 Časová prodleva, která díky okolnostem nastala, bude využita k dlouho plánovaným úklidovým brigádám, které nebylo v běžném provozu možné naplánovat, a také přípravám rekonstrukce sociálního zařízení, která by měla začít začátkem května, možná i dřív.

Plánované zkoušky: